Ne Tirane pdf Shtyp Email

Objekt 11 katesh,2 kate dyqane,2 kate garazhe nentoke,ne adresen prane ish Shkolles se Partise perballe Pallatit te Sportit \"Asllan Rusi\" Rr.\"Dritan Hoxha\" Tirane.
apartamente-ne-tirane-cobo-01-Sapartamente-ne-tirane-cobo-02-Sapartamente-ne-tirane-cobo-03-S

Lexo ma...
 
Ne zonen Skele - Vlore pdf Shtyp Email

Ne zonen Skele - Vlore , me nje arkitekture moderne, shumefunksionale per tju pergjigjur kerkesave te kohes, Cobo Sh.p.k do te ndertoje nje kompleks te ri multifunksional.
apartamente-vlore-1apartamente-vlore-2apartamente-vlore-3

Lexo ma...
 

Pse Cobo Kontruksion?

E duam erën e detit tonë, valën tonë të kripur dhe rrezen e diellit që na përket në këtë vend! Dhe, askush më mirë se ne, “Çobo construction”, nuk i përcjell ato brenda në shtëpinë tuaj. Natyra s’ka pse të vijë tek ju: ne jua kemi sjellë atë në shtëpi me konceptin tonë projektues dhe teknikat e ndërthurura të ndërtimit të traditës shqiptare dhe elementëve modernë të arkitekturës bashkekohore.
Më tepër...
Apartamente-ne-tirane-02

Aslan Rusi - Tirane

Objekt 11 katesh,2 kate dyqane,2 kate garazhe nentoke,
ne adresen prane ish Shkolles se Partise perballe Pallatit te Sportit \"Asllan Rusi\" Rr.\"Dritan Hoxha\" Tirane...
Read more
apartamente-ne-vlore-

Lagjia Skele - Vlore

Ne zonen Skele - Vlore , me nje arkitekture moderne, shumefunksionale per tju pergjigjur kerkesave te kohes, Cobo Sh.p.k do te ndertoje nje kompleks te ri multifunksional...
Read more
img1

Kompleks - Vlore

Qendra rezidenciale eshte nje kopleks ambjentesh banimi  me një arkitekture bashkëkohore.Fasadat e xhamit, që nga kati i parë deri në të gjashtin e mbush ndërtesën me dritë....
Read more

Koncepti

Arkitektja e rezidencave luksoze

Multifunksionale

Konceptuar dhe Projektuar për të qënë një godinë multifunksionale duke ju ofruar një zgjidhje perfekte jovetëm për bizesin tuaj apo dhe ambjentet e banimit.

Moderne

Ndërtimi me themele të sigurta nuk është i mjaftueshëm!Gërshetimi fantastik i cilesisë së ndërtimit me një design modern kanë garantuar suksesin.

Konforte

Një sukses që fillon me ndërtimin cilësor, design-in modern dhe që finalizohet me konfortin si të ambjenteve të shërbimit ashtu edhe të atyre të banimit.

Read more

Rreth nesh

Adresa e zyrave

logo-black

Themelua në vitin 1990. Me rritjen dhe fuqizimin e saj, “Çobo shpk” u bë një nga aksionerët e fabrikës së përpunimit të grurit e miellit “Loulis” në Tiranë derisa shënjoi, në vitin 2002, zgjerimin e biznesit të saj me një degë të re: “Çobo construction”.Falë punës serioze dhe korrekte, respektimit te ligjit, ”Çobo shpk” dhe “Çobo konstruksion” si degë në zhvillim, janë tashme nga kompanite lider ne fushen qe operojne  jovetem ne qytetin e Vlorës.


Adresa e zyrave:


Vendodhja: Lgj."Pavaresia", Rruga "Sadik Zotaj",
prane postes Skele, Vlore, Albania

Tel: +355 33 229 064
Email: info@cobo.al
Hapur: Monday - Friday

Orari: 08:00AM - 16:00PM

map